В академії відбулася конференція з нагоди святкування 150-річчя Василя Стефаника

IMG 4246

З нагоди святкування 150-річчя Василя Стефаника викладачі кафедри іноземних мов разом зі студентами академії провели екскурс у біографічну та літературну діяльність видатного митця українського слова.
Василь Стефаник — великий новатор, яскравий представник експресіонізму в українській літературі, творець і неперевершений майстер стислої, драматичної за змістом, глибоко ліричної соціально-психологічної новели про сільське життя. Він увійшов у літературу як письменник виняткової оригінальності, зі своїм світовідчуттям і світобаченням: “Я писав про те, що серце співало… Я представив настрій села і все те страшне, що є в ньому, а що так болить мене. Писав я горюючи, і кров зі сльозами мішалася.”