День знань у Харківській державній зооветеринарній академії

4

У Харківській державній зооветеринарній академії не традиційно 1 жовтня з нагоди початку навчального року відбулася традиційна офіційна посвята студентів-першокурсників. Зі словами вдячності за вибір саме нашої академії виступив ректор Барановський Дмитро Іванович. Першокурсників привітали декани факультетів (Митрофанов О.В., Щербак О.В., Федяєв В.А.) та гості свята, які побажали результативного навчання, здоров’я та гарного настрою у стінах нашої академії. Адміністрація ХДЗВА вручила першокурсникам основну символіку студента: залікову книжку, ключ знань.

Родзинкою свята були міні-концерт та виступ кінноспортивного театру.

Цього разу до програми кінного шоу, окрім студентів академії, були залучені наймолодші вихованці кінно-спортивної школи. Усі учасники доклали чимало зусиль до підготовки та постановки кінної вистави, щоб порадувати глядачів новими номерами та трюками, завдяки чому першокурсники та гості свята отримали щире задоволення від показового виступу кіннотників.