Привітання зі 100-річчям технологічного факультету!

100 Технологическому

Шановні колеги – науково-педагогічні працівники, співробітники кафедр, студенти факультету технологій продукції тваринництва та менеджменту, щиро вітаємо вас зі славетною датою – 100-річчям факультету!

Історія розвитку і становлення технологічного факультету бере свій початок від створеної у 1847 р. під Харковом Південно-Західної навчальної ферми, з метою навчання учнів вести господарство, спираючись на передовий науковий досвід. Ця мета і визначила хід подальшої роботи всіх навчальних закладів на різних етапах: Нижчої землеробної школи, Харківського землеробного училища, Харківської середньої землеробної школи, Харківського середнього землеробного училища, Харківського зоотехнікуму, Харківського молочно-зоотехнічного інституту, Харківського зоотехнічного інституту.

Сьогодні академія цілеспрямовано працює над реалізацією пріоритетів державної політики у сфері освіти, насамперед, забезпеченням доступу молоді до якісної вищої освіти, створенням умов для всебічного гармонійного розвитку особистості. Поєднання прикладної науки з теоретичною дає можливість студентам отримувати нові методики досліджень, теорію і практику.

Вся попередня історія свідчить, що зооінженерна спеціальність завжди відігравала визначальну роль у розвитку сільськогосподарської галузі виробництва. Вітчизняна зоотехнічна наука, яка була представлена випускниками зооінженерного факультету Харківського зооветеринарного інституту, а зараз випускниками  факультету технологій продукції тваринництва та менеджменту Харківської державної зооветеринарної академії дала виробництву низку глибоких наукових фундаментальних і прикладних розробок.

Адміністрація академії висловлює глибоку подяку і шану всьому колективу факультету технологій продукції тваринництва та менеджменту й зичить успіхів у плеканні молодої надії нашої держави. Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть вашими вірними супутниками, життя – багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання – успішним. Випускникам факультету – добрими справами зміцнювати і підтримувати авторитет і славу навчального закладу в ім’я України та заради розвитку національної освіти і науки.

Переконливих вам здобутків в ім’я українського народу, міцного здоров’я, довголіття, родинного щастя!

З повагою адміністрація академії.