10-11 жовтня 2020 року на базі кінноспортивного комплексу академії пройшли Відкриті змагання Дергачівського району з подолання перешкод, присвячені ДНЮ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, які зібрали чималу кількість учасників з усієї Харківської області. У кожному з маршрутів у середньому стартувало більше 20 вершників. Під час проведення змагань гості та учасники суворо дотримувалися усіх карантинних заходів.

В загальному підсумку спортсменами академії завойовано 8 золотих, 8 срібних та 8 бронзових медалей у десяти маршрутах.

Зокрема 12-річна Катерина Ільїних посіла І та ІІІ призові місця, студентка академії Оксана Ільченко двічі стала срібною призеркою. Особливо успішно виступили: Анастасія Грінченко, якау різних маршрутах виборола одну бронзову, дві срібних та три золотих медалі, а у маршруті Гран Прі посіла почесне ІІ місце, та Оксана Люта, серед спортивних здобутків якої одна золота і дві бронзові медалі та перемога у маршруті Гран Прі.

Усі призери та переможці були нагороджені медалями, дипломами та цінними подарунками від федерації кінного спорту Харківської області.

Дані змагання були одним з підготовчих етапів до Чемпіонату України з подолання перешкод серед дітей, юнаків та юніорів, який відбудеться у першій декаді листопада.

Паралельно зі змаганнями на кінноспортивному комплексі проводилася міжвузівська  науково-практична конференція «СФЕРИ ВИКОРИСТАННЯ КОНЕЙ», присвячена 100-річчу з дня заснування факультету технологій продукції тваринництва та менеджменту. У програмі конференції проводилися майстер-класи з оцінки екстер’єру та взяття промірів коней, з виводки коней, оцінка роботоздатності коней безпосередньо під час участі у змаганнях з подолання перешкод, а також практичний конкурс на швидкість сідлання.

У перервах між маршрутами усі гості та учасники могли поласувати смачним кулешем та козацьким узваром.