День Українського козацтва

14 жовтня 2020 року у місті Дергачі біля гори Січ відбулося вже традиційне святкування ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА та ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ.

У цей чудовий день, що співпадає зі світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці, природа подарувала прекрасну теплу сонячну погоду. На вулиці стояло справжнє бабине літо.

Артисти Кінного театру академії, як завжди залюбки, порадували вдячних глядачів захоплюючою кінноспортивною виставою. Особливо ефектно на відкритому просторі серед полів виглядали динамічні номери із жовто-блакитними прапорами та різнокольоровими стрічками. Здивував всіх карколомними трюками джигітовки Михайло Стрижко. Затамувавши подих глядачі спостерігали за стрибками коней через різні нестандартні бар’єри і, навіть, через лежачу на перешкоді людину. Виступ Кінного театру подарував усім організаторам та гостям заходу море незабутніх емоцій та справжній святковий настрій.

У подяку за прекрасне шоу вихованцям кінно-спортивної школи насипали повний казанок польової каші, тож по приїзду до дому артисти мали змогу поласувати смачним кулішом. Не забули вони і про своїх вірних товаришів-коней – після довгої дороги викупали їх, почистили, причесали та нагодували обідом. Так пройшло свято Дня українського козацтва для вихованців кінно-спортивної школи та їх чотириногих улюбленців.