Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми ветеринарної хірургії»

IMG 7365

20 жовтня 2020 року в Харківській державній зооветеринарній академії вперше була проведена он-лайн всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми ветеринарної хірургії»  присвячена 100-річчю з дня народження заслуженого діяча науки і техніки України, доктора ветеринарних наук, професора завідувача кафедри хірургії, ректора Харківського зооветеринарного інституту (1962 – 1970) Івана Олексійовича Калашника.

На он-лайн конференцію було реєстровано 47 фахівців з усіх профільних навчальних закладів Укарїни та кафедр хірургії.

На конференції виступили:
завідувач науково-методичного кабінету біотехнології та ветеринарної медицини НМЦ вищої та фахової передвищої освіти Т.В. Дудус, в.о. ректора ХДЗВА С.Б. Боровков, академік М.В. Рубленко, професор, завідувач кафедри М.Г. Ільніцький (БНАУ), професори М.О. Мельник, М.О. Малюк, В.П. Сухонос (НУБіП), професор А.В. Телятніков (ОДАУ), професор А.Р. Мисак (ЛНУВМ), доктор наук Білий Д.Д. (ДДАУ) та інші.

Доповідь «Життєвий шлях І.О. Калашника» здійснили завідувач кафедри хірургії ХДЗВА, доцент Д.В. Сарбаш, доцент Д.В. Слюсаренко, доцент К.А. Синяговська

На конференції були обговорені питання про дисципліни хірургічного профілю в Європейських стандартах ветеринарної освіти, про роботу та реорганізацію ДАК, тематику наукових досліджень робіт кафедр та їх перспективи, тощо.

Було ухвалено, що на теперішній час, з урахуванням пандемії та епідеміологічної ситуації в країні, проведення он-лайн конференцій є єдиним варіантом спілкування та отримання раціональної і продуктивної інформації з дисципліни, що сприяє удосконаленню наукової роботи та навчального процесу.