Фотоконкурс-виставка «Пульс сучасності»

Згідно з рішеннями Об’єднаної Ради студентського самоврядування та Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ при Державній установі «Науково-методичний центр ВФПО» в календарний період лютого-травня 2021 року проводитиметься фотоконкурс-виставка на тему: «Пульс сучасності». Перший тур передбачено провести у закладах освіти з оцінюванням конкурсних робіт.

До 23 квітня п.р. буде надіслано на електронну адресу: olxovuk@ukr.net роботу переможця першого туру фотоконкурсу в електронному вигляді, зазначивши ПІБ автора, назву роботи, заклад освіти, для організації та проведення online-голосування.

Другий тур фотоконкурсу завершиться підбиттям підсумків, визначенням переможців шляхом online-голосування та їх нагородженням. Для цього до 10 травня п.р. оригінал роботи переможця першого туру, оформлений відповідно до Положення, у двох примірниках просимо надіслати на поштову адресу Науково-методичного центру ВФПО.

Після завершення фотоконкурсу світлини учасників другого туру та переможців будуть розміщені на фотовиставці у Науково-методичному центрі ВФПО та сайті установи. Організаторами Конкурсу є Науково-методичний центр ВФПО, студентське самоврядування закладів вищої та фахової передвищої освіти України.

Додаток: Положення про фотоконкурс-виставку на 3 арк.