«Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді»

За ініціативи Міністерства молоді та спорту України оголошується національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді» (далі – Конкурс) з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді, підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури, створення умов для її творчого зростання.

Пріоритетні напрямки Конкурсу:

– історія розвитку сучасної української культури;

– історії успіху молодих письменників, митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва і кіномистецтва;

– культурна дипломатія;

– актуальні проблеми розвитку партнерства між креативним громадянським суспільством та державою у представленні української культури світові;

– креативні індустрії;

– відновлення культурних пам’яток в межах проекту «Велика реставрація»;

– інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

Учасниками конкурсу можуть бути студенти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням www.facebook.com/institute2015  або звернутися на e-mail: institute2014@ukr.net