ХДЗВА святкує Масляну

IMG 9a28ac386bd94f66faa2618ce4b34699 V

14 березня 2021 року  на народних гуляннях на честь свята МАСЛЯНОЇ, організованого Малоданилівською об’єднаною територіальною громадою сумісно з Харківською державною зооветеринарною академією весело і смачно пройшли проводи зими. Харківська державна зооветеринарна академія запропонувала студентам, мешканцям і гостям Малої Данилівки дегустацію  авторських крафтових сирів, виготовлених із натурального молока з ферми ХДЗВА на кафедрі технології переробки, стандартизації та технічного сервісу. Також музичні номери подарували чудові виконавці Анастасія Рубан і Влад Горєвий та танцювальний колектив ХДЗВА “Life sistem” з танком “Shape of you” (художній керівник Ганна Петренко).

Неперевершеними були вихованці Кінного театру академії за участю співробітників кафедри технології тваринництва та птахівництва, які виступили з новою кінноспортивною виставою. Захоплююче кінне шоу подарувало усім глядачам безліч позитивних емоцій та святковий настрій. Після виступу кіннотників діти та дорослі, за бажанням, мали змогу проїхатися в екіпажі або покататися верхи на конях.

На подяку за чудовий виступ та активну участь у проведенні святкування Масляної вихованці Кінного театру і виконавці пісень отримали грамоти та смачні подарунки від Малоданилівської селищної ради.