Етап Кубку України з подолання перешкод

1IMG 33d10eb5e79e8c4d891d432ad9e5917f V

26-28 березня 2021 року пройшов Етап КУБКУ УКРАЇНИ з подолання перешкод, на якому спортсмени Зооветеринарної академії представляли команду Харківської області.

Ранній початок спортивного сезону, недостатня кількість тренувань, віддаленість змагань (м. Жашків Черкаської обл.), епідемія COVID-19, відсутність фінансування ускладнили підготовку та участь у змаганнях.

Проте, не зважаючи на наявні труднощі, наші спортсмени гідно представили Харківську область на змаганнях всеукраїнського рівня, які зібрали учасників з Черкаської, Київської, Сумської, Донецької та інших областей України.

За результатами змагань вихованка школи Анастасія Гриненко посіла І місце серед юнаків, Дмитро Іващенко здобув 1 бронзову та 2 срібні медалі.

Поліна Ільчинська тричі виборола золото, завоювавши звання абсолютної переможниці Кубку України в номінації «діти» та стала кандидатом до збірної команди України.

Вітаємо наших спортсменів із вдалим стартом, бажаємо успіхів та нових перемог!