Другий етап Кубку України з конкуру

изображение viber 2021 04 26 12 16 18

23-25 квітня 2021 року спортсмени зооветеринарної академії у складі збірної команди Харківської області взяли участь у Другому Етапі КУБКУ УКРАЇНИ з конкуру, що пройшов у місті Жашків (Черкаська область).

Наші вершники гідно представили рідну Слобожанщину на змаганнях всеукраїнського рівня серед кращих спортсменів з шести областей країни.

Учасники змагалися в трьох вікових групах. Студентка ІІІ курсу факультету ветеринарної медицини Марина Гадецька за умов жорсткої конкуренції виборола 4 і 5 місця.  Випускник зооветеринарної академії Дмитро Іващенко виборов срібну і 2 бронзові медалі, у тому числі ІІІ місце в маршруті Гран-Прі, поступившись Іванову Олександру з Сум та Костянтину Рудому, що представляв команду Одеси. Найкращих результатів досягла майбутня студентка Поліна Ільчинська, яка впродовж усіх трьох днів змагань залишалася в призерах, завоювавши золото, срібло і бронзу у категорії «діти». За результатами  Першого етапу вона включена до збірної команди України з кінного спорту для участі в міжнародних турнірах.

За підсумками 3 днів змагань у спортивній скарбничці нашої команди 1 золота, 2 срібні та 3 бронзові медалі.

Спортивні успіхи визначаються багатьма складовими, серед яких  система підготовки, що практикується в кінноспортивній школі академії впродовж майже 30 років: можливість дітей з раннього віку знайомитися та спілкуватися з кіньми під час екскурсій, з якої з’являється інтерес до навчання верховій їзді та занять кінним спортом, що в подальшому переростає у бажання отримувати майбутню професію, пов’язану з ветеринарією та кіннозаводством, реалізувати свої творчі та акторські здібності у виступах Кінного театру. Усе це є окремими ланками єдиного ланцюгу, де кожен з етапів доповнює один одного.

За умов епідемії та карантину співробітники кінноспортивного комплексу з освітньою та профорієнтаційною метою проводять он-лайн конференції, майстер-класи, залучаючи провідних ветеринарних спеціалістів, діючих тренерів та спортсменів – випускників академії, що успішно працюють на різних континентах в країнах з високим рівнем розвитку конярства.

Вітаємо наших вершників із чудовими результатами на Етапі Кубку України та бажаємо нових перемог!

Користуючись нагодою, запрошуємо до зооветеринарної академії усіх бажаючих здобути практичний досвід, спробувати себе у верховій їзді, стати успішним спортсменом, реалізувати творчий потенціал – стати справжнім спеціалістом своєї справи. Чекаємо на Вас!

Тел. 050-616-48-73.