Відбулася он-лайн науково-практична конференція

1619437736 9901

27 квітня 2021 року на кафедрі прикладної екології ім. О.А. Колєсова факультету біотехнології та природокористування Харківської державної зооветеринарної академії в режимі он-лайн відбулася науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Ліквідація наслідків аварії на ЧАЕС – 35 років. Сучасний стан тваринництва та безпека харчування людей».

З доповіддю виступив учасник ліквідації аварії на ЧАЕС доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН Маменко Олексій Михайлович.

В пам’ять про загиблих пролунали дзвони і були запалені свічки. На секційних засіданнях виступили викладачі та студенти академії за темами:

– перспективи атомної енергетики в Україні та світі;

– екологічна ситуація та стан питних вод України, очищення водойм та во-дних артерій;

– радіаційне забруднення водних біоресурсів та мінімізація негативного впливу на аквакультуру;

– міграція радіонуклідів у поставарійний період та зміни рівня забруднен-ня земельних угідь;

– екологічні аспекти забруднення радіонуклідами кормів і продуктів тва-ринництва;

– динаміка забруднення продуктами ядерного розпаду лісових масивів та мисливських тварин;

– новітні технології зниження вмісту радіонуклідів у продуктах харчуван-ня;

– сучасні технології та біотехнології виробництва і переробки продуктів рослинництва, тваринництва та у ветеринарній медицині;

– біобезпека і проблеми можливого негативного впливу інтенсифікації на здоров’я живих організмів та якість продукції.

Продовжуємо приймати матеріали і пропозиції на е-mail: z-t_e-y2015@meta.ua