Курси підвищення кваліфікації online

Шановні фахівці з ветеринарної медицини!

В Інституті підвищення кваліфікації Харківської державної зооветеринарної академії планується набір на курси підвищення кваліфікації online:

• для офіційних лікарів ветеринарної медицини та фахівців ветсанекспертизи міських, райдержлікарень та лабораторій ветеринарної медицини (початок занять по мірі формування групи)
  • для завідувачів дільничних лікарень, дільниць, пунктів ветеринарної медицини та лікарів ветеринарної медицини приватних лікарень і аптек (червень цього року)

Лекції, практичні заняття та атестацію проводять провідні викладачі Харківської державної зооветеринарної академії.

Після закінчення навчання слухачі проходять атестацію (у формі тестування) за результатами якої отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Тривалість навчання – два тижні, що проходитиме в дистанційному режимі. Вартість контракту – 3000,0 грн.

Реєстрація за посиланням для офіційних лікарів ветеринарної медицини та фахівців ветсанекспертизи міських, райдержлікарень та лабораторій ветеринарної медицини

Реєстрація за посиланням для завідувачів дільничних лікарень, дільниць, пунктів ветеринарної медицини та лікарів ветеринарної медицини приватних лікарень і аптек

слідкуйте за анонсами

Додаткову інформацію можна отримати