Зустріч с представниками освіти Золочівської селищної громади

IMG 2678

20 травня до Харківської державної зооветеринарної академії завітали директори шкіл закладів загальної середньої освіти Золочівської селищної громади на чолі із заступником  начальника відділу освіти, молоді та спорту Широковою Любов’ю Борисівною. Нарешті після зняття карантинних обмежень з’явилась можливість зустрітися з гостями в стінах нашої академії. У рамках профорієнтаційного заходу відбулась зустріч директорів шкіл  з виконуючим обов’язки ректора Боровковим С. Б., деканами факультетів та завідувачами кафедр.

Гості мали нагоду ознайомитися із матеріально-технічною базою академії; можливістю практичної підготовки фахівців; відвідати музеї: патологічної анатомії та зоологічний.  Гостей пригощали сирами, виробленими руками викладачів кафедри технологій переробки і стандартизації продуктів тваринництва.

Всім співробітникам, які брали активну участь у проведенні заходу, слова вдячності.

Адміністрація академії висловлює подяку голові Золочівської селищної громади Коваленку Віктору Миколайовичу та начальнику відділу освіти, молоді та спорту Наговіціній Валентині Олександрівні за організацію зустрічі з директорами шкіл.