Чемпіонат України з подолання перешкод

11 – 13 червня 2021 року у місті Жашків Черкаської області пройшов ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ з подолання перешкод. Цього року змагання об’єднали усі вікові групи спортсменів та коней.

Вершники кінно-спортивної школи Зооветеринарної академії, які представляли команду Харківської області, як завжди були на висоті, не зважаючи на жорстку конкурентну боротьбу серед сотні кращих спортсменів країни.

Навіть наймолодші члени команди – дванадцятирічні Софія Цимерман та Катерина Ковальова, для яких Чемпіонат став першим змагальним досвідом поза межами рідної кінної школи, внесли свій вагомий внесок у загальний результат. Катерина Ковальова завоювала золоту, срібну і бронзову медалі у категорії «діти», Софія Цимерман стала «круглою відмінницею», впродовж трьох змагальних днів виборюючи п’яті місця серед десятка стартуючих.

Поліна Ільчинська стала срібною призеркою. Анастасія Гриненко здобула бронзову медаль у категорії «юнаки». Дмитро Іващенко двічі завоював 4 місце серед вершників національної категорії та виконав норматив Майстра спорту України.

За підсумками трьох днів змагань наші спортсмени вибороли 1 золоту, 4 срібних та 2 бронзових медалі та здобули для області 534 рейтингових бали.

Щиро вітаємо переможців та призерів та бажаємо нових спортивних звершень!