Змагання з подолання перешкод, присвячені ДНЮ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

изображение viber 2021 09 07 18 09 26 087

3 – 5 вересня 2021 року на базі кінноспортивної школи зооветакадемії пройшли Змагання з подолання перешкод, присвячені ДНЮ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ.

Змагання пройшли досить масштабно, зібравши більше сорока вершників з різних кінних організацій Харківської області. Спортсмени боролися за першість у восьми маршрутах висотою від 50 до 135 см. Низькі маршрути, в яких в основному стартували вершники-початківці та учасники на молодих конях, оцінювалися за «ідеальним часом», тобто на скільки час проходження маршруту відповідає нормі часу. Тут спортсменам необхідно було рухатись по правильній траєкторії з оптимальною швидкістю. Високі маршрути оцінювалися за чистотою та жвавістю, в них першість здобули вершники, які подолали маршрут швидше за інших без штрафних очок.

Залюбки відвідали змагання і студенти-першокурсники, які буквально з перших хвилин були захоплені яскравою боротьбою, що відбувалася на конкурному полі. Усі, як один, одразу загорілися бажанням записатися до кінноспортивної секції.

У перервах між маршрутами гості та учасники мали можливість побачити виступ Кінного театру та поласувати польовою кашею.

За результатами змагань вихованка школи Вероніка Рубан двічі стала срібною призеркою, 12-річна Катерина Ковальова здобула три золоті медалі. В маршруті Гран-Прі почесне ІІІ місце дісталося Оксані Ільченко, срібну медаль завоювала Анастасія Грінченко, переможницею стала Софія Цимерман.

В загальному підсумку наші спортсмени вибороли 7 золотих, 6 срібних та 6 бронзових медалей.

Щиро вітаємо переможців і призерів та їх тренерів! Користуючись нагодою, поздоровляємо всіх з Днем працівника фізичної культури і спорту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *