Кубок України з подолання перешкод.

photo16329074371

24-26 жовтня 2021 року у місті Жашків Черкаської області пройшов КУБОК УКРАЇНИ з подолання перешкод.

Не зважаючи на екстремальні погодні умови та жорстку конкуренцію, вихованці кінно-спортивної школи Зооветакадемії у складі збірної команди Харківської області впродовж трьох днів гідно відстоювали честь рідного навчального закладу та області на змаганнях.

Студентка академії Марина Гадецька здобула золото, дванадцятирічна Софія Цимерман стала дворазовою бронзовою призеркою, Катерина Ковальова завоювала звання абсолютної переможниці у категорії «діти», три дні поспіль виборюючи  перші місця.

Вітаємо наших спортсменів з відмінним результатом, бажаємо подальших успіхів на спортивних майданчиках України та світу!