Всеукраїнський фестиваль верхової їзди та кінного спорту «HORSE SPIRIT»

20211002 1350181

Слобожанщина відома своїми багатими конярськими традиціями. З давніх часів вона була і донині залишається центром вітчизняного конярства.

Хочеться відмітити, що і в наш час глобальної комп’ютеризації та діджиталізації ці традиції не тільки не відійшли в минуле, але і продовжують активно розвиватися вже у новому сучасному форматі.

Підтвердженням цього є організація Всеукраїнського фестивалю верхової їзди та кінного спорту «HORSE SPIRIT», який пройшов 2-3 жовтня 2021 року у Nikolo`s horse club.

У рамках фестивалю проводилися змагання з конкуру та виїздки, показові виступи спортсменів, інтерактивні конкурси, майстер-класи, виступи музикантів, вокалістів, танцюристів.

Приймали участь у заході і вихованці кінно-спортивної школи Зооветеринарної академії з ексклюзивними кінними номерами.

Глядачі мали змогу побачити сольний виступ Михайла Стрижка, який виконував карколомні елементи вольтижування, театралізоване шоу «Пегас» за участю тренера кінно-спортивної школи Єлизавети Бєлах, кінний номер з прапорами під Державний гімн України. Справжньою родзинкою фестивалю стало світлодіодне шоу вихованців кінної школи.

Завдяки даному фестивалю чимало людей змогло відкрити для себе захоплюючий світ кінного спорту та верхової їзди, долучитися до цікавого, активного та корисного дозвілля. Сподіваємося, що у подальшому подібні заходи будуть проводитися регулярно.