Щиро вітаємо …

Юбилей

Щиро вітаємо Цимерман Олесю Олександрівну, доцента, кандидата ветеринарних наук  кафедри хірургії, та
 Шевченко Оксану Борисівну, доцента, кандидата ветеринарних наук кафедри генетики, розведення та селекційних технологій.
       Шановні ювіляри, бути чудовою людиною та професіоналом своєї справи дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило! Це справжній талант. Ми всім колективом вітаємо Вас з днем ​​народження! Бажаємо завжди залишатися такими же уважними, життєрадісними, креативними, тактовними, цілеспрямованими. Нехай Вас супроводжують не лише творчі успіхи і кар’єрний ріст, а й сімейний затишок і звичайне людське щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів в роботі, а робота своєю чергою приносила добробут і комфорт у Ваш дім. Вітаємо!