Гуртки

Вокальна студія

Студія естрадного вокалу!

ВОКАЛ – ЦЕ ТЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО!

Ви мрієте співати? Або можливо ви володієте цим вокальною майстерністю, але хочете удосконалювати свої знання, техніки і вміння? Ви хочете приготувати пісню в подарунок? Розвинути свої ораторські та комунікативні навички? Позбутися від сором’язливості, відпустити страх публічних виступів?

Студія естрадного вокал-це цілий світ! Світ Натхнення, Мотивації, Гармонії!

Завдяки кожним заняттям в студії вокалу студенти не тільки гарно співають, потрапляють в ноти і з кожним днем і заняттям все краще і краще у них стає голос, виступають, набираються досвіду, але також вони вчяться бути впевненими в собі, не боятися ні сцени, ні глядача, ні коментарів, розкриваються ще більше з кращого боку!

5 причин відвідування студії вокалу

1. Персональні заняття: це здатність розкрити ваш співочий потенціал. Студент набагато швидше опануєте власним голосом і визначиться з репертуаром.

2. Індивідуальна методика: навчання вокалом зачіпає не тільки розвиток музичного слуху і вокальних даних. Сюди входять акторська майстерність, психологічні тренінги для впевненості в собі, робота над правильною інтонацією і артикуляцією і багато іншого.

3. Звітні концерти: на концертах ви зможете продемонструвати все, що вам дали на заняттях вокалом. Виступи проходять на великій сцені Харківської державної зооветеринарної академії та на кращих сценах Харківської області, з використанням професійного музичного обладнання.

4. Зручний графік роботи: з 15.00 до 19.00. Вибирайте зручний час і приходьте в гості.

5. Заняття для профі і новачків: не має значення, скільки вам років і чи є у вас співочий досвід: заняття з вокалу для початківців допоможуть здійснити мрію про сцену, навіть якщо це буде караоке. Ми працюємо з підлітками і з дорослими. Головне – ваше бажання!

Користь від уроків вокалу:

– розвиваються мислення і творчі здібності;

– з’являється впевненість у собі і зникають комплекси;

– голос стане приємним, а мова – чіткої і грамотної;

– розвиваються навички комунікації;

– дихальні заняття збагачують киснем клітини;

– поліпшується настрій.

Керівник студії естрадного вокалу

SAY 1061Бондарчук Андрій Олександрович-учасник телевізійного вокального шоу «Х-Фактор» м. Харків; учасник пісенного конкурсу «Караоке на майдані» з Ігорем Кондратюком у м. Києві; лауреат Всеукраїнського конкурсу «Софіївські зорі» м. Умань; учасник вокального конкурсу «Слобожанський вернісаж» м. Харків; лауреат вокального конкурсу «Золота осінь» м. Дніпро; лауреат першого ступеня вокального конкурсу «Барви осені» м. Харків.

Студія вокалу чекає всіх студентів, хто хоче досягти успіху в співочому мистецтві. Після занять ви повірите в себе і розкриєте нові грані свого творчого потенціалу. Щиро вірю, що студія естрадного вокалу допоможе вам досягти успіху!

Час і дні роботи: середа з 15.00 до 19.00

Контакти: 0960291651, ancheystar777@ukr.net

Хорова студія

Хорова студія – Лемешевський Володимир Олександрович.

фото

Танцювальна студія

Танцювальна студія – Петренко Ганна.

Ліга сміху

Замошников Владислав АлександровичЗамошніков Владислав Олександрович – керівник гуртку.

Професійний ведучий, шоумен, МС, організатор заходів міста Харкова та України. Автор і актор команд КВК та «Ліги Сміху», керівник команд «Ліги Сміху» ХДЗВА з 2017 року.

Студія команд «Ліги Сміху» почала своє існування з 2017 року.

В нашій студії, студентів навчають бути справжніми артистами та гумористами. На репетиціях команди відпрацьовують свої навички сценічної гри, ораторського мистецтва, уміння впевнено триматися на публіці, авторське написання гумору для своїх виступів.

Команди академії приймають участь у кубку «Ліги Сміху» ХДЗВА, який проводиться двічі на рік, у Всеукраїнських міжвузівських змаганнях КВК та «Ліги Сміху» та Харківській відкритій міська молодіжній лізі «Клубу Веселого Настрою».

Також студенти, які займаються у студії «Ліги Сміху», беруть участь майже у кожному святковому заході або концерті академії, а таких в ХДЗВА чимало.

На даний момент в академії існує 5 команд «Ліги Сміху» які беруть участь у конкурсах які проходять в ХДЗВА та одна збірна команда академії, яка приймає участь у Всеукраїнських змаганнях серед вузів.

Збірна команда «Ліги Сміху» ХДЗВА – «Клинический случай»

Команда «Ліги Сміху» студентів четвертого курсу – «Нескрываемые»

Команда «Ліги Сміху» студентів третього курсу – «Discovery»

Команда «Ліги Сміху» студентів третього курсу – «Группировка 1156»

Команда «Ліги Сміху» студентів другого курсу – «California»

Команда «Ліги Сміху» студентів першого курсу – «Mr. Cat»

З кожним роком існування студії «Ліги Сміху», студентів, які займаються в ній, стає дедалі більше. Що року в академії проводиться «Ярмарка інтересів»,  в якій студенти обирають собі гурток у якому хотіли б приймати участь. Студія команд «Ліги Сміху» завжди набирає найбільшу кількість бажаючих.

Якщо в тебе є бажання приєднатися до нашої студії, ось контакти по яким можна звернутися за інформацією:

+380951518532 Владислав Олександрович керівник студії команд «Ліги Сміху»

Репетиційна студія команд «Ліги Сміху» знаходиться у головному корпусі ХДЗВА на цокольний поверх, 4 аудиторія.

Графік занять студії команд «Ліги Сміху»:

Вівторок-четверг з 15-00 до 19-00.

Comments are closed.