Про центр

Головною метою виховання в академії є розвиток духовності, зміцнення моральних засад суспільства, виховання в молоді високих моральних якостей підготовка гармонійно розвиненої, суспільно активної особистості, професійно грамотного, творчого фахівця, що поєднує в собі високу духовність, моральну чистоту, професійну компетентність і фізичну досконалість.

Активну участь у виховній роботі беруть профком, клуб, студентське самоврядування, а також музей і газета академії. Важливою складової частиною виховної роботи є художня самодіяльність та фізичне виховання.

В академії існують добрі традиції позанавчальної виховної роботи, склалась система заходів, що сприяють гармонійному розвитку студентської молоді. Щорічно проводяться заходи, державним святам, знаменним датам у житті нашого народу. Першого вересня урочисто проходить День знань, відбувається театралізоване свято посвячення першокурсників у студенти.

Велике виховне значення моє святкування Дня пам’яті і примирення та дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, на факультетах проводять зустрічі з ветеранами. Біля братської могили воїнів, загиблих у роки війни, проходять мітинги пам’яті.

Стало традицією проводити яскравий і цікавий конкурс «Міс та Містер академії», також проводяться заходи до Міжнародного дня студента, Нового року, проводів зими, ювілейних дат та ін.

Форми і методи виховного впливу дуже різноманітні. Всі вони працюють задля єдиної мети – формування цілісної  особистості всі складові якої гармонійно між собою пов’язані. Це кваліфікований фахівець, який живе інтересами суспільства і не замикається виключно у своєму суб’єктивному світі, особистість яка будучи патріотом, з повагою буде ставитись до представників інших націй та дердав.

Comments are closed.