Кафедра сьогодні

Сьогодні викладачами кафедри  здійснюється спортивна робота по досягненню високих спортивних результатів для створення іміджу академії серед ВНЗ ІІІ-IVрівня акредитації.    В підсумку роботи  2017 року академія посіла перше місце у Спартакіаді ВНЗ ІІІ-IVрівня акредитації  Харкова та Харківської області (по ІІІ групі ВНЗ з контингентом до 3000 студентів), залишивши за собою Університет МВС, Університет повітряних сил та академію Національної Гвардії. В урочистій обстановці замголови обласної адміністрації Бабічев А.В. вручив ректору ХДЗВА Барановському Д.І. кубок та грамоту.

Проведена Спартакіада академії серед гуртожитків. І місце зайняв гуртожиток №2,     ІІ місце зайняв гуртожиток №4, ІІІ місце гуртожиток № 3, ІV місце гуртожиток №1. У змаганнях прийняло понад 430 студентів.

На спортивній базі нашої академії проводяться Районні та обласні спортивні змагання:

1. Футбол- районні, обласні ігри, зимова першість з міні-футболу, футболу понад 50 ігр.
  2. Волейбол-районні, обласні змагання з чоловічого та жіночого волейболу, першість України ЦС «Колос» всього понад 50 ігр, обласні і районні змагання з пляжного волейболу- усього понад 40 ігр.
  3. Змагання з гирьового спорту- 6.
  4. Обласні змагання «Козацький гарт» в яких прийняло участь 19 районів Харківської області.
  5. Першість Харківської області з настільного тенісу.
  6. Першість району допризової молоді.
  7. Легкоатлетичний крос- райони, першість району з легкої атлетики.

Збірні команди академії приймають участь в обласних та всеукраїнських змаганнях:

1. В першості України вищої ліги збірна команда з Харківським Національним Педагогічним Університетом ім.Г. Сковороди зайняли ІІ місце і вийшли в Суперлігу, а також виграли Чемпіонат України вищої студентської ліги ( жінки).
  2. Жіноча волейбольна команда академії стала чемпіоном Спартакіади Харківської області серед міст.
  3. Жіноча волейбольна команда академії стала чемпіоном України ЦС «Колос».
  4. Жіноча команда з пляжного волейболу зайняла ІІІ місце в Спартакіаді Харківської області серед ВНЗ ІІІ- ІV р.а.
  5. Футбольна команда академії зайняла ІІІ місце в Спартакіаді Харківської області серед ВНЗ ІІІ- ІV р.а.

Студенти та випускники академії приймають участь у Міжнародних змаганнях:

1. Студетка факультету менеджменту Шишкова Оксана завоювала 5 золотих медалей на Кубкі Світу з біатлону(паралімпійці), стала володаркою Кришталевого глобусу та стала кращим спортсменом світу у своєму виді спорту, а на змаганнях з лижного спорту завоювала 3 золотих та 1 срібну медалі, стала володаркою Малого Срібного Кубка Світу. Шишкова Оксана неоднократна чемпіонка України та володарка кубків України.
  2. Студент факультету Технології виробництва та переробки продукції тваринництва Скотаренко Денис увійшов до студентської збірної України для участі у Всесвітній Універсіаді.
  3. В лютому 2018року в Південній Кореї будуть проходити зимові Олімпійські та Паралімпійські ігри . В цих змаганнях приймуть участь випускники нашої академії- Прима Артем, Перехода Руслан, Уткін Юрій та студентка факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва та менеджменту Шишкова Оксана. Ми впевнені, що на цих змаганнях наші спортсмени здобудуть медалі.
  4. Випускники нашої академії навчаються і виступають за університети по волейболу- Пахоменко Юлія( США), Клімьонова Наталія (Канада), Анісова Богдана (Германія), футболіст Черченко Олександр грає в БУНДЕС- лізі (Германія).