Наукова робота

– Попередні результати впровадження проекту «Мобільні курси масажу». Тарасенко О.В.

– Попередні результати впровадження методичних комплексів лазневих процедур та масажу в тренувальний процес шорт-трековиків. Тарасенко Л.Д.

– Деякі результати застосування програми фізичної та соціально-професійної реабілітації інвалідів при ампутації кистей. Тарасенко О.В.

– «Фізична активність і здоров’я організму» 2017р, ХДЗВА, Ланкова М.Г.  Науково-методичний вісник.

– «Валеологічне виховання та спорт» 2017р, ХДЗВА, Ланкова М.Г.  Науково-методичний вісник.

– «Визначення рівня фізичної підготовленості студентів, як умова створення науково-обгрунтованної системи їх оцінювання на заняттях з фізичної культури», 2017р, ХДЗВА. Лященко В.О. Науково-методичний вісник.

– «Сучасні підходи до організації професійно-прикладної фізичної підготовки дівчат в системі фізичного виховання  у ВНЗ» 2017р, ХДЗВА. Лященко В.О. Науково-методичний вісник.

– «Визначення рівня фізичної підготовленості студентів, як умова створення науково-обгрунтованної системи їх оцінювання на заняттях з фізичної культури», 2017р, ХДЗВА. Несвітайло Ю.А. Науково-методичний вісник.

– «Сучасні підходи до організації професійно-прикладної фізичної підготовки дівчат в системі фізичного виховання  у ВНЗ» 2017р, ХДЗВА. Несвітайло Ю.А. Науково-методичний вісник.