Всеукраїнська акція дарування книг

В межах ініціативи #ЩедрийВівторок Українська бібліотечна асоціація оголосила Всеукраїнську акцію дарування книг для бібліотек України.

Poster 1

Наукова бібліотека Харківської державної зооветеринарної академії, за пропозицією колег Наукової бібліотеки Харківського національного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, запропонувала завідувачам кафедр Інституту ветеринарної медицини та біотехнології ДБТУ долучитися до Всеукраїнської акції дарування книг.
Бібліотека ХДЗВА щиро вдячна науковцям, які підтримали цю пропозицію та подарували книги:
Олені Володимирівні Павліченко, доктору наук, завідувачці кафедри санітарії, гігієни та судової ветеринарної медицини;
Дмитру Вікторовичу Кібкалу, доктору наук, професору кафедри внутрішніх хвороб і клінічної діагностики тварин;
Олені Вікторовні Бирка, кандидату наук, завідувачці кафедри нормальної та патологічної морфології;
Любові Миколаївні Жванко, доктору наук, директорці Музейного комплексу ДБТУ.

IMG 20211130 133851
IMG 20211130 130553
Олена Вікторівна Бирка дарує книги Науковій бібліотеці

Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності

Шановні науковці, студенти, співробітники!

Запрошуємо Вас долучитися до заходів, що проходитимуть у рамках Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності з 24 по 31 жовтня 2021 року, який ініціює ЮНЕСКО і Південна Африка.

Для реєстрації та участі перейдіть за посиланням.

Comments are closed.