Наукове товариство студентів та молодих вчених

10 листопада 2018 року на базі Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва Радою молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації за підтримки обласної державної адміністрації та з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку проводився 5-й Міждисциплінарний науковий Квест «Пошуки скарбів науки», в якому вперше взяла участь команда з Харківської державної зооветеринарної академії. Захід проводився в дружній атмосфері, всі представники вузів отримали велике задоволення від участі. Серед 23 вузів Харкова наша академія гідно дебютувала показавши високий рівень знань у різних сферах. Активно вболівав та привітав нашу команду ректор Харківської державної зооветеринарної академії Барановський Дмитро Іванович.

Дякуємо за участь Кириченку Віталію Миколаевичу, Росік Олександру Валерійовичу, Криворотько Руслану Олександровичу, Лавровій Ірині Юріївні, Катерініч Валерії Дмитріївні.

Студенти Харківської державної зооветеринарної академії завжди відкриті до нових знань та навичок. Зичимо їм наснаги і успіхів в їх діяльності!