Наукові конференції

З метою визнання визначних досягнень молодих вчених України у різних галузях знань Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України оголошується проведення щорічного конкурсу «Молодий вчений року». Конкурс налічує 4 тематичні блоки, в які входять 100 різних номінацій. У кожну номінацію мають право подаватися як молоді вчені, так і колективи молодих вчених. Кількість номінацій на які подається номінант – необмежена.

Деталі конкурсу за посиланням


27 квітня 2021 року о 10:00 в аудиторії № 406 (головний навчальний корпус, 4 поверх) розпочнеться науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Ліквідація наслідків аварії на ЧАЕС – 35 років. Сучасний стан тваринництва та безпека харчування людей».

Детальніша інформація  за посиланям


04 грудня 2020 року на базі Харківської державної зооветеринарної академії відбулась VІІІ науково-практична конференція «Актуальні проблеми біотехнології та природокористування».

Збірник

6 листопада 2019 року на факультеті біотехнології та природокористування відбулась VІІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА  КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ»


21 листопада 2018 року  запрошуються викладачі,науковці, молоді вчені, аспіранти і студенти взяти участь у Шостій науково-практичній конференції «Актуальні проблеми біотехнології та природокористування»


ЗАПРОШЕННЯ на участь у науково-практичній і навчально-методичній конференції до 170-річчя з дня народження реформатора вищої ветеринарної освіти в Україні, професора Раєвського Аркадія Олександровича «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ, НОВІТНІ ЗДОБУТКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ ЕПІЗООТОЛОГІЇ»

Програма

25 жовтня 2017 роу кнауково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю, присвячена 85-річчю заснування кафедри паразитології Харківської державної зооветеринарної академії «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУЧАСНОЇ ПАРАЗИТОЛОГІЇ, ПРОБЛЕМИ ДІАГНОСТИКИ, ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКИ»

Програма

14-15 вересня 2017 року науково-практична і навчально-методична конференція з міжнародною участю до 140-річчя з дня народження вченого-ветсанексперта ХДЗВА, професора Петрова Олексія Михайловича «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, НОВІТНІ ЗДОБУТКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ГІГІЄНИ І ЕКСПЕРТИЗИ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА СУДОВОЇ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ»

Програма