Спеціальна виставка мисливських собак

Для поліпшення порід мисливських собак та для удосконалення племінної роботи з тваринами, кожен рік проводяться різні кінологічні заходи: «Виставка собак», «Виводок собак», «Іспити»і «Спортивні змагання». Їх мета: дати оцінку, з одного боку, екстер’єру, конституції, кондиції, а з іншого боку оцінити робочі якості мисливських і службових собак.

Екстер’єр оцінюють на оглядах і виставках, а робочі якості на випробуваннях і змаганнях. Саме на оглядах відбирають племінних кобелів і сук, за допомогою яких зберігаються і удосконалюються породні особливості тварин. Без подібних заходів неможливо представити повну картину стану більше 500 заводських порід собак, дати пропозиції щодо їх поліпшення, відновлення та використання.

7 березня 2020 року на території Харківської державної зооветеринарної академії відбулася «Спеціальна виставка мисливських собак породи лайки»

Виставка мисливських собак була організована керівництвом Харківського обласного відділення мисливського собаківництва України. Керівник Дмитрієва Зінаїда Георгіївна, за участю фахівців і студентів Харківської зооветеринарної академії, а саме кафедри генетики, розведення та селекційних технологій, де більше 15 років проводиться спеціалізація «Кінологія» під керівництвом професора Хохлова А.М., доцентів Барановського Д.І., Шевченко О. Б., Гончарової І.І., старшого викладача Каряка В.В., асистентів Ткачук Е.Д., Федяєвої А.С.

В якості статистів взяли участь студенти ФВМ: Хохлова Уляна, Твердохліб Катерина, що спеціалізуються з «Кінології» при кафедрі генетики, розведення та селекційних технологій.

Bookmark the permalink.