Участь у громадських слуханнях

Співробітники кафедри паразитології ХДЗВА – завідувач кафедри, д. в. н., професор, чл.-кор. НААН Приходько Ю. О. та к. в. н., доцент Мазанний О. В. 22 листопада 2019 року прийняли участь у громадських слуханнях на тему: «Створення комфортних умов співіснування людей та тварин», що відбулися у м. Попасна Луганської області.

Організаторами заходу виступили Попаснянська міська рада (міський голова Юрій Іванович Онищенко) і Громадська Організація «ЗооКонтроль» (м. Харків).

До участі у громадських слуханнях долучилися посадовці Попаснянської РДА, керівники місцевих рад району, працівники Держпродспоживслужби у Луганській області, районного відділу поліції, організацій та установ, зокрема, шкіл та дошкільних закладів, органів місцевого самоврядування інших населених пунктів Луганської області та місцеві жителі.

На слуханнях піднімались питання: діяльності органів місцевого самоврядування по захисту населення від зооантропонозів – хвороб, спільних для людей і тварин; питання гуманного та відповідального поводження з домашніми та безпритульними тваринами, інші питання, які мають сприяти створенню безпечних та комфортних умов співіснування людей і тварин у містах.

Професор Приходько Ю. О. виступив з науково-популярною доповіддю на тему: «ТОКСОКАРОЗ ТА ДИРОФІЛЯРІОЗ СОБАК – ВЕТЕРИНАРНА І МЕДИЧНА ПРОБЛЕМА».

Доцент Мазанний О. В. під час даного заходу здійснював профорієнтаційні заходи з освітянами м. Попасна. Директорам шкіл була передана інформація, щодо умов вступу до академії для ознайомлення з нею випускників.

Після обговорень учасники заходу долучилися до перегляду п’єси «Пси», яку презентували актори ТЮЗа (Харківський театр для дітей та юнацтва).

Висловлюємо подяку деканату ФВМ за надані профорієнтаційні матеріали (банер, листівки тощо).

Bookmark the permalink.