Профорієнтаційна робота

Проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл, ліцеїв та коледжів у Харківській, Луганській, Дніпропетровській, Сумській та Донецькій областях. є пріоритетним завданням для викладачів кафедри внутрішніх хвороб тварин.

Викладачі кафедри внутрішніх хвороб тварин Митрофанов О.В, Маценко О.В., Щепетільніков Ю.О  з метою формування контингенту студентів  24.01.20 року відвідави відвідали Старобільську ЗОШ № , Старобільську гімназію, Старобільський технікум ветеринарної медицини, Білокуракінську ЗОШ № 1, Сєвєродонецький ліцей, Сєвєродонецьку ЗОШ № 17, Лисичанський ліцей.

Могільовський В.М, Маслак Ю.В., Фурда І.В. 21.01 20 року провели профорієнтаційну роботу серед випускників Великобурлуцького ліцею та Приколоьнянської ЗОШ № 1.

Під час зустрічей були продемонстровані та презентовані різні демонстраційні матеріали.

Bookmark the permalink.