Зустріч з випускниками ЗОШ Слобідського району

28 і 29 січня 2020 року доценти кафедри паразитології провели профорієнтаційну роботу серед випускників п’яти ЗОШ Слобідського району м. Харкова, зокрема:

• Харківська приватна спеціалізована школа І-ІІІ ст. «Харківський колегіум» Харківської області (директор Бєлічєва Т.М.);
  • Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 20 Харківської міської ради Харківської області (директор Лоєнко В.М.);
  • Харківська гімназія № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області (директор Сєдова Т.Д.);
  • Харківська гімназія № 83 Харківської міської ради Харківської області (директор Ситник О.І.);
  • Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 151 Харківської міської ради Харківської області (директор Власова Г.Ю.).

Під час зустрічі з учнями 11 класів була представлена оновлена інформація щодо правил та умов вступу на факультет ветеринарної медицини академії та інші факультети, роздано інформаційні матеріали.

Листівки про ХДЗВА також передано адміністрації шкіл і розміщено на дошках оголошень.

Випускникам шкіл інформація була корисною.

До зустрічі на Дні відкритих дверей ХДЗВА – 25 квітня!

Bookmark the permalink.