Міжнародний день рідної мови

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року.

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

2002 року для зміцнення державотворчої функції української мови та сприяння вільному розвитку і використанню інших мов національних меншин України було видане розпорядження  «Про відзначення Міжнародного дня рідної мови». Це свято стало ще одним днем пошанування рідної мови.

До цього свята приєдналися студенти I курсу факультету ветеринарної медицини, які підготували повідомлення про важливість і милозвучність рідної мови.

Bookmark the permalink.