Круглий стіл за участі студентів-випускників

2 березня 2020 року на кафедрі паразитології відбувся круглий стіл, в ході якого, за результатами проходження виробничої практики, студенти ІІІ курсу першого бакалаврського рівня та І курсу другого освітнього рівня зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» розповіли про досвід, який вони отримали під час проходження практики та надали вичерпні відповіді на численні запитання викладачів-керівників практики.

Представлена інформація щодо особливостей проходження практики у сільськогосподарських підприємствах і приватних клініках, яка має суттєві відмінності, виявилась цікавою і корисною для всіх учасників круглого столу.

На завершення зустрічі студенти і викладачі обмінялись своїми думками щодо удосконалення системи практичної підготовки лікарів ветеринарної медицини в академії.

Bookmark the permalink.