Видано практикум

Колектив співробітників кафедри хірургії імені професора І.О. Калашника видав практикум з дисципліни «Загальна та спеціальна хірургія». В ньому висвітлено детальну схему проведення практичних занять для студентів факультету ветеринарної медицини вищих навчальних закладів.

До розділу «Загальна хірургія» включено основні хірургічні хвороби та особливості їх перебігу у різних видів тварин, етіологію, діагностику,  клінічні ознаки, класифікацію та лікувальні заходи.

У розділі «Спеціальна хірургія» систематизовано та розглянуто питання щодо особливостей виникнення та перебігу хірургічних захворювань в різних ділянках організму тварин. Висвітленні клінічні форми прояву захворювань, їх диференційної діагностики і клінічні ознаки, а також особливості лікувальних заходів.

Bookmark the permalink.