Виїздне заняття студентів

Відбулося виїздне заняття студентів 4 курсу факультету ветеринарної медицини Харківської державної зооветеринарної академії з дисципліни «Ветеринарно–санітарна експертиза з основами технології та стандартизації продукції тваринництва» в умовах державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на Центральному ринку (м. Харків).

Висловлюємо вдячність завідувачці державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи Ситніковій Олені Григорівні та фахівцям ДЛВСЕ, керівництву Держпродспоживслужби в Харківській області – начальнику Головного управління Богінському Олегу Валерійовичу та першому заступнику начальника Головного управління Волошку Дмитру Григоровичу,а також декану ФВМ ХДЗВА Бобрицькій Ользі Миколаївні та в.о. ректора ХДЗВА Боровкову Сергію Борисовичу за сприяння в організації проведення заняття!

Bookmark the permalink.