Вітаємо з перемогою!!!

Харківська державна зооветеринарна академія прийняла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань «Ветеринарна медицина» у 2020-2021 навчальному році. До організаторів конкурсу було надіслано 3 студентські наукові роботи, які виконувались на кафедрах мікробіології та вірусології, нормальної та патологічної фізіології, нормальної та патологічної морфології. На заключному етапі конкурсу, який проводився на базі Одеського державного аграрного університету, на підставі он-лайн захисту, робота «МОНІТОРИНГ АНТИБІОТИКОЧУТЛИВОСТІ БАКТЕРІЙ ЗА ТРИВАЛОГО КУЛЬТИВУВАННЯ IN VITRO» студентки 5 курсу факультету ветеринарної медицини Мітрофанової Ярослави (керівник – доцент Гарагуля Галина Ігорівна) отримала ІІІ місце!!! Вітаємо з перемогою!!! Натхнення, успіхів, нових звершень та здобутків бажаємо переможцям у майбутньому! Дякуємо усім, хто прийняв участь! Ми пишаємося Вами!!!

Bookmark the permalink.