Світла пам’ять професору

31.05.2021 р на 75-му році пішов з життя кандидат ветеринарних наук, професор, професор кафедри паразитології Харківської державної зооветеринарної академії, член Українського наукового товариства паразитологів Володимир Якович Пономаренко. Автор понад 210 наукових робіт з ветеринарної паразитології, 4 патентів України, 7 методичних рекомендацій, підручника, 3 навчальних посібників, яким присвоєно гриф МОН та монографії. Під його керівництвом захищено 4 кандидатських дисертацій.

Харизматичний, життєрадісний, відповідальний працівник, педагог, який виховав не одне покоління студентів, у якого завжди під рукою був вірш або пісня …Співробітники кафедри висловлюють щирі співчуття рідним і близьким. Світла пам’ять…

Bookmark the permalink.