Запрошення на навчання

Шановні абітурієнти та їх батьки!

Харківська державна зооветеринарна академія запрошує Вас до навчання як за бюджетною, так і за контрактною формою за спеціальністю – магістр ветеринарної медицини.

Тільки диплом магістра ветеринарної медицини, дає можливість працювати лікарем ветеринарної медицини – спеціальність яка на теперішній час є пріоритетною як в Україні, так і за її межами, також працювати  в ветеринарних аптеках, підприємствах з виробництва ветеринарних препаратів, біофабриках, лікарем ветеринарної медицини підприємств різної форми власності та в лабораторіях ветеринарної медицини в містах, районах та на ринках, відкрити особистий бізнес по виробництву та реалізації ветеринарних препаратів.

Під час навчання студенти проходять міжнародну практику та стажування за кордоном, з можливістю подальшої роботи за фахом, приймають участь у наукових міжнародних конференціях.

Харківська державна зооветеринарна академія дає можливість студентам займатися улюбленим видом спорту. В академії працює кінноспортивна школа, в якій студенти можуть займатися улюбленою справою.

Bookmark the permalink.