Гранти та стипендії

Гранд на навчання в КНР

Міністерство освіти і науки України доводить до відома, що Секретаріат Кабінету Міністрів України, Міністерство комерції Китайської Народної Республіки надає можливість для українських громадян здобути освіту в закладах вищої освіти КНР за освітніми рівнями: «Магістр» та «Доктор філософії» у 2021-2022 роках.

       Детальна інформація щодо запропонованих освітніх програм, аплікаційні форми, перелік вимог та необхідних документів для участі в освітніх програмах доступна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1GSLrL_8NjZcozIWJ_c9Y6Dnhs_mZAJJF?usp=sharing.

       Кандидатам, які мають намір взяти участь у зазначених освітніх програмах, необхідно заповнити до 21 квітня 2021 року форму за посиланням: https://forms.gle/SVwmzWpNGrYozN9DA.

Грант на навчання у Литві

Харківська державна зооветеринарна академія на підставі розпорядження Міністерства освіти  і науки України, повідомляє, що за інформацією Посольства України в Литовській Республіці Міністерством освіти, науки та спорту Литовської Республіки спільно з Фондом підтримки освітніх обмінів Литви оголошено конкурс на подання заявок на одержання іноземцями державних грантів на денну форму навчання в магістратурі у ЗВО Литви на 2021/2022 навчальний рік.

Вимоги до кандидатів, правила та терміни подачі заявок (англійською мовою) містяться у додатку та доступні за посиланням: https://studyin.lt/scholarships/full-time-master-degree-studies/.

Також звертаємо увагу на те, що перший відбірковий тур завершується 07 травня 2021 року.

Навчання та дослідження у Німеччині

Увага! Студенти, аспіранти та наукові співробітники академії, німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголосила конкурс на стипендіальні програми на 2020/2021р. Докладну інформація на сторінці.

Науково-педагогічне міжнародне стажування на базі унвересетету Collegium Civitas польської академії наук, докладну інформацію з питань стажування отримайте: по телефону +380673339152; e-mail : info.elp@gmail.com, або на сайті.

Comments are closed.