Партнери

Харківська державна зооветеринарна академія на підставі двосторонніх угод про наукове та навчально-методичне співробітництво, впровадження академічних обмінів, сьогодні успішно співпрацює з закордонними вищими навчальними закладами, науково-дослідними інститутами та компаніями з:

Польша

vroclav pu

Вроцлавський природничий університет

Обмін досвідом у підготовці спеціалістів сільського господарства, обмін делегаціями викладачів та студентів, покращення  навчально-методичної роботи, поглиблення наукових досліджень.

Болгарія

plovdiv au

Аграрний університет Пловдіва

Спільні проекти науково-дослідницьких робіт; співпраця та розвиток контактів та обмін між факультетами, викладачами, студентам.

Республіка Беларусь

exp vet ins vish

Інститут експериментальної ветеринарії ім. С.Н. Вишелеського

Використання результатів наукових досліджень у навчальному процесі , розробка сучасних препаратів для ветеринарної медицини, навчання персоналу та обмін досвідом

EUREKA - науковий журнал

homepageImage en US

Запрошуємо Вас розмістити статтю у журналі “EUREKA: Health Sciences”. Переваги публікації:
  • оперативність. Стаття буде опублікована протягом 1-2 місяців з моменту подання;
  • висока якість. Кожна стаття, що подана до розгляду для публікації проходить етап редагування та подвійного сліпого рецензування. Ми допомагаємо Вам зробити Вашу статтю якісніше, що в майбутньому впливає на кількість цитувань та рейтинг вченого;
  • доступність. Архіви журналу розміщуються у відкритому доступі на видавничій платформі OJS (посилання);
  • точність цитування. На всі статті, що опубліковані у журналі встановлюється цифровий ідентифікатор DOI (навіть якщо цитуючи Вашу статтю у майбутньому допущена помилка в назві, прізвищі тощо, то вказаний DOI дасть гарантію 100-відсоткової ідентифікації Вашої статті);
  • міжнародна представленість. Журнал входить до багатьох ресурсів індексування наукової періодики: IndexCopernics, CrossRef, WordlCat, Google Академія тощо (детальніше).
Якщо Вас цікавить публікація у журналі, Ви можете звернутися до менеджера з будь-яких питань за контактами:
Київстар: +38 (096) 645-23-68
Контактна особа: Анна Юріївна (менеджер НВП ПП “Технологічний Центр”, офіційний представник компанії “Scientific Route” на території України)

Comments are closed.