Практика за кордоном

Практика студентів є однією з форм проведення практичної підготовки, що є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми підготовки фахівців для здобуття кваліфікаційного рівня .

Для сприяння інтеграції національної аграрної освіти до світового освітнього простору на основі закріплення теоретичних знань студентів та вивчення практичного досвіду ведення сучасного сільського господарства новітніми технологіями в країнах з розвиненим аграрним сектором економіки, оволодіння студентами передовими технологіями вирощування, переробки та реалізації сільськогосподарської продукції, вивчення досвіду застосування сучасної техніки та набуття практичних навичок роботи.

Партнерами Харківської державної зооветеринарної є: Спілка фермерів Баварії AgroimpulsBayerne.V.; International Labour Centre, Danish International Connections ApS, ”Agroseccess” та “Профітім”.

До уваги студентів: з фірмою «Селф Інвест» академія не співпрацює з 2017 року.

Порядок участі студентів у програмах практичного навчання за кордоном

Порядок участі студентів у програмах практичного навчання за кордоном регламентується Положенням про проведення практики студентів аграрних вищих навчальних закладів України за кордоном затвердженого наказом № 264 Міністерства аграрної політики України від 15.06.2005 р., та відповідним Положенням про проведення практики студентів Харківської державної зооветеринарної академії за кордоном, затвердженним ректором.

До участі у конкурсному відборі на міжнародні програми практичного  навчання за кордоном допускаються:

 • студенти 2-4 курсів та студенти першого року навчання, які навчаються за інтегрованими навчальними планами(скорочений термін), а також студенти першого року навчання магістратури та аспіранти, що зареєструвалися для участі у програмах практичного навчання за кордоном;
 • студенти, що успішно навчаються, беруть активну участь у громадському житті академії;
 • відсутність негативних проявів у побуті;
 • студенти, які володіють іноземною мовою країни, у якій проходить практика.

Відбір кандидатів для участі у міжнародних програмах практичного

навчання за кордоном проводиться на основі відкритого конкурсу та висновків приймаючої сторони.

Підставою для участі у конкурсному відборі є заява студента на ім’я ректора академії. 

Залежно від конкретного напряму спеціальності підготовки студентів та навчального плану визначається вид, тривалість і терміни проходження практичного навчання за кордоном.

Сезонна робота для молоді у Великобританії

До уваги студентів ПРАКТИКА У НІМЕЧЧИНІ, ШВЕЙЦАРІЇ, ШВЕЦІЇ, ДАНІЇ, США ТА КАНАДІ!

Щорічно студенти Харківської Державної Зооветеринарної Академії проходять практику на сільськогосподарських підприємствах Німеччини, Швейцарії, Данії, Швеції, США та Канади.

Ці країни є найбільш розвиненими аграрними країнами світу. Приймаючи участь у міжнародних програмах практики, студенти мають можливість здобути безцінний досвід європейського та міжнародного рівня, покращити свої знання іноземної мови, а також ознайомитись з культурою, звичаями та традиціями тієї чи іншої країни.

У рамках співпраці ХДЗВА та Спілки фермерів Баварії Agroimpuls Bayern e.V. запрошуємо всіх бажаючих пройти практику на сільськогосподарських підприємствах Німеччини за напрямами:

 • Молочні ферми
 • Племінне розведення свиней
 • Відгодівля свиней
 • Конярство
 • Вирощування овочів
 • Виноградарство
 • Аграрний туризм

Розміщення: окрема кімната у будинку фермера

Харчування: триразове(сніданок, обід та вечеря) разом з родиною фермера, також можливі паузи на каву

Страхування: на весь період практики надається медична страхування, страхування від нещасних випадків та від нанесених збитків на підприємстві

Протягом усього періоду практики практикант повинен вести щоденник-звіт на німецькій мові, у цьому йому допомагатиме керівник практики.

Щомісяця практиканту буде нараховуватися стипендія згідно з нормами німецького законодавства.

Практика Агровузи загальна

Практика очами студентів

Comments are closed.